Úvod » Sezona 2017/2018 » Hodnocení utkání SpSM U 13 Jih - Jaro 2018

Hodnocení utkání SpSM U 13 Jih - HS Kroměříž 8.4.2018

publikováno 09.04.2018

Soupeř s červenobílými dresy si zaslouženě z Vysočiny odvezl tři body

SpSM - žáci U13 Jih, Morava, 2017 – 2018

Moc jsme si přáli další tři body a konečně soupeř s podobným pojetím hry bez velkého nakopávání míčů nám měl více vyhovovat…

Dočkal, Musil,

Nevalný herní výkon a individuální hráčské chyby z posledního utkání jsme v kabině použili k motivaci před dalším domácím zápasem. Plně jsme doufali, že při absenci dvou klíčových hráčů v týmu, se ostatní chopí šance a vezmou pomyslnou tíhu odpovědnosti na sebe…

Hodnocení:

Vstup do utkání se nám snad nemohl ani podařit lépe. Vždyť jsme v šestnácté minutě zápasu vedli 6:1 a vše nasvědčovalo tomu, že si zahrajeme klidné utkání, ve kterém si vyzkoušíme všechny hráčské herní dovednosti. Příkladně jsme vytvářeli tlak na míč a soupeře prakticky k ničemu nepustili. Jenomže šestým gólem jako by snad někdo mávl čarovným proutkem. Od tlaku jsme postupně upouštěli a soupeř do konce první třetiny snížil na rozdíl dvou branek. O první přestávce bylo tedy o čem mluvit. Všichni jsme si plně uvědomovali, co je ve hře. Druhá třetina byla gólově méně plodná a oba týmy přidali po dvou trefách. Soupeř dával jasně najevo, jak moc cítí šanci výsledek otočit ve svůj prospěch, a že nedá svou „kůži zadarmo“. A to také NEDAL!!! Za hlasité podpory vlastních fanoušků si trpělivou hrou, trestáním všech našich chyb, proměňováním šancí a především příkladným tlakem na balón i přes naše dvě trefená břevna v poslední minutě zápasu došel pro těsné, ale zasloužené vítězství.

Ohlasy:

" Prohra velice bolela a u některých hráčů se objevily emoce a slzy. Doufejme, že nás POUČENÍ z tohoto zápasu alespoň posune dopředu. Vždyť to byla příkladná ukázka toho, že se utkání hraje také hlavou a především až do posledního hvizdu. Hráči sami cítili, že s mizernou tréninkovou účastí je míč prostě poslouchat nebude a kondice se sama neudělá. Buďme tedy nadále trpěliví, ale především pracovití se snahou se zlepšovat.“

Trenéři: Tůma, Dohnal, Pech.