Úvod » Sezona 2017/2018 » Hodnocení utkání SpSM U13 Jih - Podzim 2017

Hodnocení utkání SpSM U 13 Jih 2.9.2017 - HS Kroměříž

publikováno 04.09.2017

I přes početnou marodku a několik hráčských omluvenek vezeme druhé vítězství v řadě!

SpSM - žáci U13 Jih, Morava, 2017 – 2018

S minimálním počtem hráčů díky marodům a omluveným hráčům jsme sázeli na dobře odvedené tréninkové jednoty v uplynulém týdnu, které byly herně situovány, a ve kterých se nám konečně začali objevovat trenéry žádané herní atributy….

Musil,Trnavský, Vidaillac

Věděli jsme, že nás čeká podobný soupeř jako v posledním utkání a pokud předvedeme stejný výkon, kdy budeme vytvářet tlak na balón a diktovat tempo hry, že můžeme pomýšlet na vítězství….

Hodnocení:

Do utkání jsme vstoupili přesně tak, jak jsme si naordinovali. Od prvního hvizdu, tentokrát skvělého „sudího“, jsme tlačili na balón a soupeře takřka nepustili k míči. Pokud jsme o něj v některé části hry přišli, byli jsme schopni okamžitě soupeři míč odebrat. Vypracovali jsme si několik slibných šancí a v desáté minutě jednu z nich konečně využil Bohuslav Musil alias „Bóďa“. Po vstřelené brance jsme nepřestávali s tlakem a vše na hřišti už takhle brzy nasvědčovalo tomu, že tentokrát bude zápas pod naší taktovkou od začátku do konce. Měli jsme stále další šance, které jsme ovšem neproměnili. Soupeři se pěknou a rychlou akcí podařilo vyrovnat, ale to, jako by nás nechalo úplně v klidu. Jenomže, i když jsme si to opakovaně v kabině před zápasem společně s Ondrou Novákem kladli na srdce, darovali jsme soupeři rozehrávku přímo na kopačku a ten hrubou chybu trestal. K tomu přidal hned po naší rozehrávce šťastný gól, kdy nakopl dlouhý míč na naší svatyni a Ondra střelu vyrazil pouze do břevna. Míč se odrazil směrem zpět do hry a dezorientovaného Ondru hlavou překonal nehlídaný soupeř. Naše hlavy šly zklamaně dolů, a když jsme po rozehrávce přišli během chvíle znovu o míč a soupeř krásnou akcí skóroval dalším gólem na 1:4, bylo s námi zle. Věděli jsme, že nás zachrání pouze přestávka mezi třetinami. Té jsme využili k tomu, abychom si vzpomněli na prvních patnáct minut zápasu a začali hrát znovu svou hru. To se nám parádně povedlo a díky dvěma gólům Davida Hájka, dalšímu gólu Bódi a jednomu Matyho Vidaillaca, jsme šli do druhé přestávky za stavu 5:5. V poslední části hry se hrálo tzv. nahoru/dolů a Ondra Novák si několika skvělými zákroky odčinil hrubici z první třetiny a podržel kluky ve hře o bodový zisk. Až v poslední desetiminutovce o výsledku rozhodl „Dejv“ dvěma parádními góly.

Ohlasy:

" I když se nesnažíme hrát na výsledky, tak druhé vítězství v řadě zahřeje a především kluky povzbudí. Všichni kluci zaslouží velikánkou pochvalu. A to ne jenom za předvedený herní výkon, na kterém musíme ještě hodně zamakat, ale především za bojovnost, vzájemnou týmovou podporu a tentokrát i tolik potřebné sebevědomí... “

Trenéři: Tůma, Dohnal, Pech.